Nie tylko kronika, czyli filmy firmowe

Filmy takie mają na celu zachęcić do współpracy z przedsiębiorstwem i budują pozytywny wizerunek. Tego rodzaju klipy są świetnym uzupełnieniem działań marketingowych. Film może przedstawiać historię firmy, nowoczesne technologie stosowane w przedsiębiorstwie, a także opis produktów.

Jaki cel mają filmy firmowe?
Co mogą przedstawiać takie filmy?
Jakie są zalety filmu firmowego?
Co znajdziemy w filmach Inter Cars?
Czy wiesz, że pozostajemy pod silnym wpływem obrazów ruchomych, co sprawia, że jesteśmy bardzo podatni na przekaz umieszczony w filmach?

Zalety i możliwości

Klipy firmowe mają za zadanie reklamować przedsiębiorstwo. Ciekawie zrobiony film zachęca klientów do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa, co w przyszłości może przełożyć się na zwiększenie zysków. Film, przedstawiając w pozytywny sposób firmę, wzbudza zaufanie i podnosi prestiż. Możemy wykorzystać taki klip do promocji naszego przedsiębiorstwa w Internecie na stronach www lub w serwisie YouTube.

Filmy to bardzo silnie działający przekaz marketingowy, który w pozytywny sposób wpływa na rozwój firmy.

Okiem Inter Cars

Wideo firmowe wynikają również z zapotrzebowania odbiorcy, który, wybierając produkt, interesuje się także daną firmą. Inter Cars zachęca do oglądania klipów o swojej działalności. Na stronie firmowej filmy dodawane są zależnie od ważnych wydarzeń w życiu przedsiębiorstwa. Znajdziemy tu np. reportaż o targach części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów albo relację z Nocnego Motor Show.

Dzięki wykorzystaniu Internetu do dystrybucji takich filmów, przedsiębiorstwa szybko zdobywają nowych klientów.